İZMİR MUTFAK SANATLARI ENSTİTÜSÜ

Ege Bölgesi'nin ilk ve tek profesyonel aşçılık ve pastacılık okulu olan İMSE, tüm dünya mutfağındaki derin deneyimli ve bilgili eğitmenleri ile profesyonelliği hedefleyenlere uzmanlaşmış eğitim vermektedir.

İMSE olarak öğrencilerimize mutfak kültürünü, en iyi olma yolunda ihtiyaçları olacak profesyonel eğitimi, mükemmeliyetçiliği, kendi farklarını yaratabilme yeteneğini ve tüm dünya mutfaklarını tanıma şansını sunarak; aşçılık sektörüne girdiklerinde profesyonel ortamlara en iyi şekilde uyum sağlamalarını ve yeteneklerini göstererek en kısa sürede kariyerlerinde yükselmelerine yardımcı oluyoruz.

Eğitim programlarımızda öğrencilerimiz günümüzde gelişen ve yenilenen mutfak tekniklerini kullanarak öğreniyor ve profesyonel hayatına en iyi şekilde hazırlanıyor.

İMSE Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri ve turizm merkezi olan İzmir’de Türkiye’nin her yerinden gelecek öğrencileri için mutfak konusunda tüm tecrübe ve bilgilerini aktarmak adına açılmıştır.

Bizler için öğrenmenin hiçbir zaman sonu yoktur, kendinizi geliştirmek ve kendinize yeni yetenekler katmak sizi her zaman bir basamak daha yukarı, ulaşmak istediğiniz hedefinize doğru çıkaracaktır.

Mutfakta ve kariyerinizde imkansız diye bir şey yoktur. Yeterince isteyip çalışan herkes birgün hedefine ulaşır.

İzmir Mutfak Sanatları Enstitüsü

Programlarımız

Şeflerimizi tanıyalım