CATERİNG VE ÖZEL ETKİNLİKLERDE MUTFAK KİRALAMA

Catering

İMSE olarak vip organizasyonlarda, düğün, kokteyl, davet gibi etkinliklerde şirketler ve müşterilerimiz için profesyonel catering hizmetleri sağlamaktayız.

Tüm müşterilerimiz için esnek ve ekonomik menü seçeneklerimizle özel günlerde anahtar teslim servis sunuyoruz.

Kaliteli ürün ve malzeme kullanımı, geniş menü yelpazesiyle beklediğiniz catering kültürünü zamanında teslim ediyor prestijinizi koruyoruz.

Organizasyon süresince emniyet, zamanında iş teslimi, hızlı sorun giderme çözümlerini profesyonel kadromuz ile sağlayıp catering konusunda sağlam bir zemin hazırlıyoruz.

AR-GE departmanımız ile tüm kalite kontrol sistemlerini uyguluyor, menülerimizde sürekli inovasyon yaratarak yelpazemizi geliştiriyor ve genişletiyoruz.

Yalın prensiplerin uygulanması ile sürekliliği sağlayıp kaliteyi sürekli yükseltiyoruz.

Her türlü catering talepleriniz için okulumuzu 0.232. 2598811 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

facebooktwittergoogle_plus

Özel Etkinlikler için Mutfak Kiralama

Şirketinizin düzenleyeceği tanıtım veya diğer organizasyonlar için kiralayabileceğiniz tam donanımlı mutfağımız sizlere açıktır. Bölgenin ilk ve tek tam donanımlı mutfağına sahip olan İMSE şirketlere ve özel etkinliklerinize mutfağının kapılarını açarak ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Mutfak kiralama hizmetimiz ile ilgili detayları öğrenmek için okulumuzu 0.232 259 88 11 numaralı telefonlardan her zaman arayabilirsiniz.

Programlarımız

Şeflerimizi tanıyalım